• Wpisów: 29
  • Średnio co: 111 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:09
  • Licznik odwiedzin: 8 241 / 3344 dni
 
mikominded
 
przedstawiam wam moje najnowsze dziecko "Miko Minded - Pattaya (Original Mix)do pobrania pod tym linkiem  
www.mikominded.com/(…)Miko_Minded-Pattaya__Original…

W styczniu ukaże się na promocyjnej płycie…. ale więcej info za miesiąc:D
A teraz napisze dlaczego właśnie tytuł „Pattaya” większość nie wie co oznacza i kilka osob mnie o to pytało wiec wyjaśniam…..
Pattaya to miasto położone w Tajlandii,  a teraz uwaga!...  jest stolicą rozpusty;D  mieści się niedaleko Bangkoku, wiele korporacji pozwala co jakiś czas swoim pracownikom na pewien luz i organizuje im wypoczynek w egzotycznych miejscach (często jest to Pattaya), to miejsce wprost ocieka seksem. Erotyka jest tam widoczna prawie wszędzie, można odnieść wrażenie, że nie ma tam na ulicach normalnych dziewcząt, takich, które chodzą do szkoły lub na uczelnie, nie ma młodych pracujących kobiet. Pełno jest za to dziewczyn, które każdym gestem, krokiem lub słowem starają się wzbudzić zainteresowanie mężczyzn. To  prawdziwe targowisko rozpusty. Tajlandia jest krajem żyjącym z turystyki, a turystyka i dochody z niej płynące to także prostytucja. To seks napędza gospodarkę i trzyma na powierzchni branżę turystyczną w południowo - wschodniej Azji.
Gdy przeczytałem obszerny artykuł na temat tego miasta zaciekawiło mnie to ze są takie miejsca i rząd & społeczeństwo przymykają na to oczy…. Liczą się pieniądze. Nazwa miasta tak mi się spodobała ze postanowiłem nazwać tak swój track;)

A oto kilka filmikow z tego miejscapattaya2.png

Nie możesz dodać komentarza.